Inzerujte na cestovateľskom webe tipnatrip.com

Inzerujte na cestovateľskom webe tipnatrip.com

Ďakujem Vám za Váš záujem o inzerciu na webe tipnatrip.com! Tu nájdete viac informácií o nás, našej webstránke, štatistikách návštevnosti a možnosti reklamy a inzercie.

O tipnatrip.com

Tipnatrip.com je cestovateľský portál založený v roku 2013 a slúži ako detailný sprievodca po rôznych destináciách hlavne po Slovensku. Nájdete v ňom informatívne kvalitné články, ktoré majú za úlohu inšpirovať cestovateľov pri hľadaní ich ďalších ciest. Všetky články sú obohatené o nádherné fotky a mapy. Píšeme tu o prírodných miestach, mestách a mestečkách, pamiatkách a o vlastných cestovateľských skúsenostiach.

Myšlienkou tohto webu je zmapovať všetky zaujímavé miesta na Slovensku.

Dôležité informácie o tipnatrip.com

  • 25,000 unikátnych návštevníkov mesačne a 65,000 zobrazení stránok
  • Veľa našich článkov už zdieľali oficiálne turistické centrá
  • Webstránka má jednoduchú štruktúru a beží na kvalitnom a rýchlom webhostingu s garantovanou dostupnosťou 99,99%, tvorbe a administrácii webstránok sa venujeme už od roku 2008
  • Väčšina našich návštevníkov pochádza zo Slovenska a Čiech (90%)

Možnosti reklamy a inzercie

Banerová reklama

Váš banner sa môže zobrazovať iba v jednom článku podľa vášho výberu, alebo na všetkých podstránkach. Rovnako si môžte zvoliť aj pozíciu, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Možné pozície:

  • Nad nadpisom článku (728×90)
  • Po prvom odstavci (300×250)
  • Plávajúci banner v bočnom panely (sidebar) (300×250)

Cena: dohodou

Služby, ktoré získate navyše:

  • Pre každý článok môžte dodať iný banner
  • Napíšeme a uverejníme samostatný článok o vašej službe/ubytovaní alebo produkte s informáciami, fotkami, videom a odkazom na váš web.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@tipnatrip.com.

Reklamou u nás získate oveľa viac

Náš servis nekončí predajom reklamnej plochy! Ak sa vaša služba/produkt vzťahuje na nejakú destináciu, zameriame web na turistické ciele a atrakcie vo vašom okolí.

Napíšeme viac článkov o miestach okolo vás, čím prilákame ďalších cielených návštevníkov na našu webstránku a zvýšime tak počet vašich potencionálnych zákazníkov.

Exkluzívny partner

Ponúkame našu webstránku aj exkluzívne jedinému klientovi, kedy sa na webstránke nezobrazí žiadna iná reklama iba reklama exkluzívneho partnera. Cena tejto služby začína na 750,-EUR/mesačne.

Recenzie / Sponzorovaný článok

Chcete aby sme preverili vaše služby/produkt a napísali o tom na našom webe? Žiaden problém! Máte hotel, penzión, kemping, akvapark, chcete urobiť recenziu vášho fotoaparátu alebo kamery v teréne, organizujete festival, alebo iné kultúrne podujatie? Napíše nám a my o vás napíšeme!

Máte iné návrhy, ktoré ste tu nenašli?

Máte lepší návrh ako propagovať vaše služby na našom webe? Sem s ním! Náš email je info@tipnatrip.com.


Zakúpením akejkoľvek služby u nás podporíte tvorbu tohto úspešného webu.