Inzerujte na cestovateľskom portály traveltipy.com a tipnatrip.com

Inzerujte na cestovateľskom portály traveltipy.com a tipnatrip.com

Ďakujem Vám za Váš záujem o inzerciu na našich portáloch traveltipy.com a tipnatrip.com! Tu nájdete viac informácií o nás, našej webstránke, štatistikách návštevnosti a možnosti reklamy a inzercie.

O traveltipy.com

Traveltipy.com je cestovateľský portál, detailný sprievodca po rôznych destináciách vrámci celej Európy a USA. Nájdete v ňom informatívne vysoko kvalitné články, ktoré majú za úlohu inšpirovať cestovateľov pri hľadaní ich ďalších ciest. Všetky články sú obohatené o nádherné fotky a mapy. Píšeme tu o prírodných miestach, mestách a mestečkách, pamiatkach a o vlastných cestovateľských skúsenostiach.

Myšlienkou tohto webu je zmapovať všetky zaujímavé miesta na svete.

Dôležité informácie o traveltipy.com

  • 40,000 unikátnych návštevníkov mesačne a 65,000 zobrazení
  • Veľa našich článkov už zdieľali oficiálne turistické centrá ako napríklad Slovakia.travel, Prague.eu, Visit Czech Republic,Visit Helsinki, Feel Slovenia, Paris, je t’aime, Rendez-vous en France, Visit Sicily, Visit Ljubljana, Spain.info, Visit Portugal, Visit Lisboa, Visit Barcelona, GoToHungary, Tallinn, a mnoho ďalších
  • Webstránka má jednoduchú štruktúru a beží na kvalitnom a rýchlom webhostingu s garantovanou dostupnosťou 99,99%, tvorbe a administrácii webstránok sa venujeme už od roku 2008
  • Väčšina našich návštevníkov pochádza z USA, UK, Česka, Slovenska, Slovinska, Kanady, Nemecka, Fínska, Francúzska a Bulharska.

Možnosti reklamy a inzercie

Banerová reklama

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@traveltipy.com alebo traveltipy@outlook.com.

Reklamou u nás získate oveľa viac

Náš servis nekončí predajom reklamnej plochy! Ak sa vaša služba/produkt vzťahuje na nejakú destináciu, zameriame web na turistické ciele a atrakcie vo vašom okolí.

Napíšeme viac článkov o miestach okolo vás, čím prilákame ďalších cielených návštevníkov na našu webstránku a zvýšime tak počet vašich potencionálnych zákazníkov. Táto služba je už zahrnutá v cene za prenájom reklamnej plochy.


Exkluzívny partner

Ponúkame našu webstránku aj exkluzívne jedinému klientovi, kedy sa na webstránke nezobrazí žiadna iná reklama iba reklama exkluzívneho partnera. Cena tejto služby začína na 750,-EUR/mesačne.

Recenzie / Sponzorovaný článok

Chcete aby sme preverili vaše služby/produkt a napísali o tom na našom webe? Žiaden problém! Máte hotel, penzión, kemping, akvapark, chcete urobiť recenziu vášho fotoaparátu alebo kamery v teréne, organizujete festival, alebo iné kultúrne podujatie? Napíše nám a my o vás napíšeme!

Máte iné návrhy, ktoré ste tu nenašli?

Máte lepší návrh ako propagovať vaše služby na našom webe? Sem s ním! Náš email je info@traveltipy.com alebo traveltipy@outlook.com.


Chcete vlastný cestovateľský portál?

Vytvorili sme už niekoľko cestovateľských portálov od roku 2010, kedy sme začali s ich tvorbou. Ak si myslíte, že by ste tiež potrebovali vlastný cestovateľský portál, môžme jeden vytvoriť aj pre vás! Použijeme na to všetky naše skúsenosti z oblasti tvorby cestovateľských portálov a administrácii webstránok.

Vytvoríme pre vás cestovateľský portál na kľúč vrátane designu (responzivný mobile-friendly design), kvalitného webhostingu, dôležitých pluginov, obsahu s fotkami a článkami… a nakoniec sa vám o neho môžme aj postarať podľa vašich požiadaviek v denných, týždenných alebo mesačných intervaloch.

Zvýšite tým úroveň poskytovania vašich služieb a váš vlastný cestovateľský portál vám potom prinesie návštevníkov/zákazníkov z googlu a ďalších vyhľadávačov úplne zdarma.

Nie je ťažké spravovať cestovateľský portál (ak je už zabehnutý), ale môže byť časovo dosť náročné naučiť sa všetko o jeho správnom vytvorení, zabezpečení, vhodnom vzhľade, tak aby bol rýchly a vyhľadávačmi nepreskakovaný. A práve v tejto oblasti vám vieme pomôcť!

Ceny začínajú na 750,-EUR/web a obsahujú registráciu vašej domény a webhosting na 1 rok, inštaláciu wordpressu a potrebných pluginov, profesionálny design od Themeforest alebo ďalších poskytovateľov (poradíme vám s výberom toho správneho). Cena ďalej obsahuje vytvorenie základných účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, …), zriadenie emailov, založenie Google Analytics a ďalších Google tools, základné zabezpečenie proti hackerom a krátky užívateľský manuál.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať emailom na info@traveltipy.com alebo traveltipy@outlook.com.

Zakúpením akejkoľvek služby u nás podporíte tvorbu tohto úspešného webu.