Precestujte s deťmi Východné Slovensko za 1 euro!

Cestovanie autobusom za 1 euro

Východné Slovensko môžte precestovať s deťmi za 1 euro. Košický samosprávny kraj a Prešovský samosprávny kraj už v roku 2019 zaviedol zľavu na cestovnom v medzimestskej autobusovej doprave pre rodiny s deťmi a to naozaj obrovskú.

Východné Slovensko čarovné hrdé, mám ho rád! :)

A nezabudnite dať lajk a prihlásiť na odber ďalších našich videí! :)

Každý člen rodiny (nutné spolu-cestovanie aspoň 1 dospelého a aspoň 1 dieťaťa) zaplatí cez víkendy a sviatky za lístok iba 1 euro. Ak sa teda rozhodnete navštíviť cez víkend z Košíc napríklad park v Trebišove, Zemplínsku šíravu, Prešov, či Tokaj, alebo Bardejov a ste dvaja rodičia s dvoma deťmi do 15 rokov, za jednosmernú cestu zaplatíte vždy iba 4 eurá!

Cestovanie po východnom Slovensku sa naozaj takto oplatí ešte viac! Ak potrebujete nejaké tipy kam na výlet, skúste tento mega článok: Kam na výlet – Východné Slovensko! 180 tipov na najkrajšie miesta Východného Slovenska!.

Vyrazte za turistikou, múzeami, mestskými pamiatkami, prírodou alebo kúpaním! Stačí nastúpiť do autobusu, kúpiť si lístok a už sa veziete!

Julius Szabo

Tak som sa po čase (8 rokov) vrátil s5 na Slovensko a pre moju lepšiu orientáciu v teréne som si vytvoril túto stránku. Snáď pomôže aj vám lepšie sa zorientovať. Ak chcete viac tipov, mám aj web govisity.com ;)

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *